Bang & Olufsen BeoSound Edge

Aukščiausios kokybės novatoriškos garso kolonėlės. Pirmoji garso kolonėlė galinti jausti žmogaus artumą.

Michaelas Anastassiadesas - inovatyvios garso sistema „Beosound Edge" kūrėjas

Sukurti produktą, kuriame atsispindėtų technologinė raida, inovatyvumas ir perspektyva, - tai tapo iššūkiu pasaulyje pripažintam dizaineriui Michaelui Anastassiadesui, garso sistemos „Beosound Edge" dizaino kūrėjui.

Michaelas Anastassiadesas gimė 1967 metais Kipre, studijavo statybos inžineriją Londono karališkajame mokslo, technologijų ir medicinos koledže, Karališkajame menų koledže įgijo industrinio dizaino magistro laipsnį. Michealas teigia, kad studijuodamas būtent šiame koledže atrado savo kūrybinį kelią.

 

„Beola“ – 25 m. aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino
Išskirtinio dizaino kėdė Merwyn

Dizaineris Sebastian Herkner išpildė Wittmann užduotį sukurti išvaizda unikalią, meistriškumu paremtą kėdę . Kuriant Merwyn serijos kėdę tikslas buvo išlaikyti bekompromisinę tradicijomis paremtą kokybę, užtikrinanti sėdėjimo patogumą ir sukurti elegantišką lengvumo įspūdį.

Laiko patikrintų gamybos tradicijų dėka pasiektas maksimalus konfortas, o užapvalintos glotnios vandens tėkmės nugludintos linijos malonios akiai žiūrint iš visų pusių. Pasirinktinai kėdės porankiai kėdei suteikia dar daugiau idividualumo. Kėdės porankiai ir atlošas traukti oda sujungia sėdynę su atkalte į vientisą elegantišką formą.

Merwyn išties išskirtinio dizaino kėdė, kuri puikiai dera šalia darbo stalo ar tualetinio staliuko, o iš tiesų įspūdingai atrodo įvairių tekstūrų ir spalvų kėdžių komplektas. Sebastian Herkner unikalus darbo braižas suteikia kedei Marwyn grakštumo ir lengvumo įspūdį, kuri puikiai dera kuriant išskirtinį namų interjerą.

 

Lentynų sistemos "lilu"

2018 sausis

Vokietijos baldų gamintojo interlübke lentynų sistemos "lilu" buvo įvertintos prestižiniais tarptautiniais "Iconic Awards 2018" dizaino apdovanojimais "Best of best" kategorijoje

"lilu" padeda atskleisti individualumą bei suteikia namams dekoratyvumo. Daugybė formų, dydžių, spalvų bei apdailos medžiagų pasirinkimo. Tai gali būti vientisa siena ar kompozicija iš keleto dalių - išskirtinumą susikurkite patys.

 

 

Interstuhl biuro kėdės

Vokiečių įmonės Interstuhl istorija prasidėjo 1961 metais, kai du vyrai, pasitelkę savo patirtį ir aistrą, sukūrė primąją ergonomišką darbo kėdę. Nuo šaltkalvystės iki kėdžių - sekant eknomikos kylimą, darbinius arklius keičiant mašinomis - tėvas ir sūnus rado naują nišą ir taip pakeitė darbininkų darbo įpročius.

Po „Beolos“ stogu – pasaulinio garso prekių ženklai

Fotoreportažas apie mus Verslo žiniose. 
http://vz.lt/fotoreportazai/2017/04/11/po-beola-stogu--pasaulinio-garso-prekiu-zenklai

Lietuvoje jau trečią dešimtmetį veikianti „Beola" savo veiklą pradėjo nuo garsiosios danų kompanijos „Bang & Olufsen" atstovavimo. Žymaus prekės ženklo garso ir vaizdo technika iki šiol yra bendrovės flagmanas, tačiau į jos salonus jau senokai užsuka ir ieškantys aukščiausios kokybės baldų, kilimų ir interjero aksesuarų. Visus juos vienija pasaulyje puikiai pažįstamų gamintojų vardai ir nevienadienis dizainas.

 

 

Transformuojami stalai

Daugelis žmonių, ypač gyvenančių nedideliuose butuose ar namuose, susiduria su galvosūkiu, kur susidėti kasdien naudojamus daiktus, susodinti draugus ar gimines. Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte ne tik ilgaamžį, bet ir keliems tikslams tinkamą baldą? Daugiafunkciai baldai - geriausias sprendimas taupantiems ne tik erdvę, bet ir išlaidas. Stalai ir staliukai, komodos, darbo stalai, gali atlikti keletą funkcijų. Taip jūsų gyvenamoji erdvė neatrodys perkrauta, o kiekvienas daiktas turės savo vietą.

Wittmann 120 metų sukaktį minint - Wittmann Hayon Workshop kolekcija

„Prireikia labai daug laiko, kol tampi jaunas",- Pablo Picasso. Austrijos kompanija Wittmann, švenčianti 120 metų jubiliejų, puikiai iliustruoja šią frazę - pastovus kompanijos ir baldų tobulėjimas, išlaikant aktualų ir šiuolaikišką dizainą. Minint šią progą, Wittmann pristato naujausią bendradarbiavimo su Ispanijos dailininku-dizaineriu Jaimie Hayon kūrybos rezultatą - Wittmann Hayon Workshop. Jei neliksite abejingi, gera žinia - šios kolekcijos baldus jau galite užsakyti "Beola" salone.

bulthaup 2016. Atrasti virtuvę.

„Mes nekuriame dalykų, kuriuos lengva pagaminti, tačiau kuriame tuos, kurie yra teisingi. Mes nesitaikstome su kompromisais. Tai - mūsų aistra." (Marc O. Eckert, CEO, Bulthaup)

Naujasis interjero aksesuarų ir baldų salonas DESIGN+

Su džiaugsmu pranešame, kad atidarėme naują interjero aksesuarų bei baldų saloną DESIGN+, prekybos ir pramogų centre "Ozas'' įsikūrusioje įspūdingo dydžio Interjero Galerijoje.
260 kvadratinių metrų erdvėje sukūrėme išskirtinio dizaino apdovanojimus pelniusių interjero aksesuarų ir skandinaviško dizaino Skovby valgomojo baldų ekspoziciją.

 123
Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.